بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
روحانی در پیام نوروزی سال 98: ملت ایران قطعا به پیروزی می رسد      

رئیس جمهوری اسلامی ایران بامداد پنجشنبه در پیامی به مناسبت آغاز سال 1398 هجری شمسی، سال 1397 را سال موفقیت ملت بزرگ ایران درعرصه های مختلف برشمرد و تصریح کرد، ملت ایران قطعا به پیروزی می‌رسد و از مشکلات عبور خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، "حسن روحانی" به تحریم های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: دشمن فکر می‌کرد در این تحریم ها، همه دنیا و متحدانش در کنار او می‌ایستند، اما تمام کشورها به استثناء چند کشور در کنار ملت ایران ایستادند.

رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تمامی مجامع بین‌المللی از جمله سازمان ملل متحد، شورای امنیت و آژانس بین المللی انرژی اتمی حق را به ملت ایران دادند خاطرنشان کرد آنهایی که عهد شکنی کرده و دست به جنایت زدند، باید بدانند پایان این راه به نفع آنها نخواهد بود.

"روحانی" همچنین به روابط خوب ایران با کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: سال جدید،  سال دوستی بیشتر با همه همسایگان است.

رئیس جمهوری اسلامی ایران خطاب به ملت بزرگ ایران نیز خاطرنشان کرد سال جدید سال انسجام بیشتر و تلاش بیشتر است.

روحانی افزود ایرانیان در سال جدید  دست در دست هم  در برابر آنهایی که می‌خواهند ملت ایران را بشکنند ایستاده  و عظمت و عزت ‌شان را بیش از پیش، به رخ آن‌ها خواهند کشاند.

رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان ایرانی است گفت: دولت در این راه همه توان و کوشش خود را به‌کار خواهد بست.

روحانی  سال جدید را به ملت بزرگ ایران، ایرانیان خارج از کشور و به اقوام و همسایگانی که نوروز را پاس می‌دارند تبریک گفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1398، با تبریک عید نوروز و میلاد مسعود امیرمؤمنان حضرت علی (ع) به هم‌میهنان عزیز بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و با آرزوی سالی توأم با شادی، سعادت، سلامت جسمی و توفیقات روزافزون مادی و معنوی برای ملت ایران، سال جدید را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.


گروه خبری : اخبار اتاق
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/01/05 -- 07:40:33
نویسنده : واحد روابط عمومی
تعداد بازدید : 53
زمان نما

 

پیوندهای مفید

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران

سازمان توسعه تجارت ایران

صندوق ضمانت صادرات

انجمن زعفران

 

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن بیرجند


طراحی و پیاده سازی توسط : دفتر داده پرداز بیرجند
RaakCMS