بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
نائب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان‌جنوبی : کمیسیون گردشگری رابط بخش خصوصی و اجرایی باشد      

نائب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان‌جنوبی گفت: کمیسیون گردشگری می تواند رابط خوبی بین بخش خصوصی و اجرایی برای معرفی ظرفیت های استان در این بخش باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود کرباسچی در با اشاره به جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی اعلام داشت :در سال‌های اخیر حضور خراسان‌جنوبی در نمایشگاه‌های بین المللی و ملی صنایع دستی و گردشگری مانند نمایشگاه قشم و تهران بسیار پررنگ بوده است و بازدید کنندگان و مسئولانی که از غرفه استان دیدن کرده اند با دیده تحسین به جاذبه های گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی می نگرند.

نائب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان‌جنوبی با اشاره به نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد مقدس بیان کرد: حضور در این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی خراسان‌جنوبی است.

کرباسچی گفت: ممکن است برخی با توجه به دغدغه‌های ایام نوروز زمان برپایی نمایشگاه را مناسب ندانند ولی با توجه  به تأثیری که در معرفی استان خواهد داشت شرکت در نمایشگاه مفید ارزیابی می شود.

وی اظهار کرد: همگی باید دست به دست هم داده و با همکاری نهایت تلاش خود را برای معرفی خراسان جنوبی داشته باشیم تا مردم سایر استان‌ها خراسان جنوبی را با تمام ظرفیت‌های گردشگری و محصولات استراتژیک آن بشناسند.

وی اظهار کرد: با توجه به علاقمندی بسیاری از افراد توانمند برای کار در حوزه گردشگری آینده خوبی برای گردشگری استان پیش بینی می‌شود.

نائب رئیس کمیسیون گردشگری خراسان‌جنوبی یادآور شد: البته برای معرفی جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی باید وقف زمان و سرمایه داشته باشیم.


گروه خبری : اخبار اتاق
منبع : خبرگزاری مهر
آخرین ویرایش : 1396/12/15 -- 06:29:24
نویسنده : واحد انفورماتیک
تعداد بازدید : 442
زمان نما

 

پیوندهای مفید

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران

سازمان توسعه تجارت ایران

صندوق ضمانت صادرات

انجمن زعفران

 

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن بیرجند


طراحی و پیاده سازی توسط : دفتر داده پرداز بیرجند
RaakCMS